sihirbaz gösterisi organizasyonu

İlizyonist Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

İlizyonist Kiralama Hizmetleri İle Sünnet Düğünleri, Düğün Organizasyonu, Nişan Organizasyonu, Açılış Organizasyonu Ve Doğum Günlerinde Sizlerle Olmaya Devam Ediyoruz. İlizyonist Gösterileri Ve Sihirbaz Gösterilerimiz, Hem Çocuklara Hemde Büyüklere Yöneliktir. İlizyon Gösterilerimiz İzleyenleri Şaşkına Çevirmekte Ve İzleyenlerin Sihirbazın Bu Gösterileri Nasıl yaptıkları Hep Merak konusu Olmuştur. Sihirbaz gösteri fiyatları ortalama 4.000 TL’den başlamaktadır.

kiralık sihirbaz ekibi

Sihirbaz Gösteri Programları Ne Kadar Sürüyor?

İlizyonist ve Sihirbazlarımız Alanlarında Uzman Ve Profesyonel Kişilerdir Yıllardır bu İşle Uğraşmaktadırlar Ve Bu Mesleğe Gönül Vermektedirler.

  1. Şapkadan Tavşan Çıkarma Ve Kuş Çıkarma Gösterisi
  2. Kağıda Dökülen Suyun Köpüklere Dönüşmesi
  3. Sert Bir Çubuğun Çiçeğe Dönüşmesi
  4. Demir Çemberlerin Birbirlerine geçirilmesi
  5. İskambil Kartlarından Şok Gösteriler Yapıyorlar

Gibi İlginç Ve Bir O Kadarda İlgiyle İzlenen gösteriler Sunulmaktadır. Organizasyonlarda Sihirbaz Gösterileri Ortalama 45 Dakika Sürmektedir.

sihirbaz Gösterisi ne kadar

İlizyonist kiralamak İçin Ne Yapmalıyız?

İlizyonistler, el çabuklukları ve üstün yetenekleri sayesinde yaptıkları ilginç oyun ve hareketlerle herkesin ilgisini çekmektedirler. Özellikle çocuklara yönelik olarak düzenlenen doğum günü ve sünnet töreni gibi faaliyetlerde sıklıkla talep edilen ilizyonist hizmeti firmamız tarafından profesyonel gösteriler ile gerçekleştirilmektedir.

sihirbaz ve ilizyonist kiralama servisi

İlizyonist Kiralama İle Sünnet Organizasyonlarına Katılıyoruz.

Firmamıza bağlı olarak uzun yıllardır çalışmakta olan ekiplerimiz, dilediğiniz kadar sahnede kalabilecek kadar fazla sayıda oyuna ve aktiviteye sahiptirler. İlizyonist Gösteri kiralama hizmeti talep edildiği takdirde, yetenekli ekip personelimiz tarafından dilediğiniz zaman ve sürelerde gösteri yapılabilecektir. İlizyonist ve sihirbaz kiralamak için Hayat Organizasyon firmamız ile iletişime geçin.

kiralık sihirbaz fiyatları Istanbul

Sihirbaz Gösterilerinde Hangi Oyunlar Sergilenmekte?

İlizyonistlerimiz ilgi çekici olmaları yanında öğretici yönleriyle de dikkat çekmektedirler. Çocuklara sadece göz yanılgısı oyunlarla eğlendirme yapmaz; bunlarla beraber onların da bu oyunlar esnasında eğlenirken aynı zamanda bir şeyler öğrenmeleri için çaba sarf ederler. Muhteşem Sihirbaz Gösterileri Sizi Hayrete Düşürecek.

kiralık sihirbaz fiyatları ne kadar

İlizyonist Hizmeti İle Doğum Günü Etkinliklerindeyiz.

İlizyonist kiralama hizmetinin çok pahalı olabileceği gibi bir düşünceniz var ise lütfen bu ön yargılarınızdan kurtulunuz. Firmamız, sizler için bu keyifli eğlenceleri çok uygun fiyatlarla ayağınıza kadar getirmektedir. Kurumsal bir firmam olmamızın getirdiği sorumluluk bilinci ile hareket firmamız, verdiği tüm sözleri tutmak için büyük çaba göstermektedir. Profesyonelliğin gereği olarak, planlanan etkinlikte birkaç saat önce etkinlik alanında bulunan ekibimiz son hazırlıklarını ve kontrollerini yaparak, hem zihnen hem de ekipmanlar açısından etkinliğinize hazır hale gelmektedirler.

sihirbaz kiralama fiyatı

Organizasyonlarınızı Görsel Bir Şölene çeviren, İlizyonist fiyatları Ve Sihirbaz Kiralama Fiyatları İçin Bize Ulaşın. 0532 692 98 48