Tahta Bacak Kiralama

Tahta Bacak Kiralama Fiyatları – Tahta Bacak Gösterileri Uzman Ve Profesyonel Animatörlerimiz Tarafından Gerçekleştirilmektedir. Tahta Bacak Gösterileri Özellikle Açık Alanlarda Veya Tavanı Yüksek Salonlarda Yapabilmekteyiz. Tahta Bacak ekipleri Rezervasyonlarını 1 Hafta Önceden Yapmanız Gerekmektedir.

Tahta Bacak Kiralama

Tahta Bacak Kiralama Fiyatı Ne Kadar?

Tahta Bacak Ve Diğer Adıyla Uzun Adam, Organizasyonlarınıza Farklılık Ve Eğlence Katacaktır. Çocukların İnanılmaz İlgisini Çeken Tahta Bacak İle Sizlerde Organizasyonlarınıza Renk Katın. Animatörlerimiz Tecrübeli Ve İşin Erbabı Kişilerdir. Tahta Bacak Hizmetini Özellikle Ramazan Etkinliklerinde, Açılış Organizasyonlarında, Okul Şenliklerinde Yapıyoruz. Tahta Bacak Gösterileri Programlarında Sizlere Unutulmaz Ve Eğlenceli Anlar Yaşatıyoruz.

tahta bacak gösterileri fiyat

Tahta Bacak Gösterileri Yapıyoruz

Dükkan Açılışlarda, sünnet düğünlerinde, festivallerde, fuarlarda ve Ramazan Eğlencelerinde üç metrenin üzerindeki çok uzun boylarıyla ve renkli kıyafetleriyle ilgi çeken tahta bacaklar, tüm etkinliklere ayrı bir hava katmaktadırlar. Yapılan organizasyon esnasında profesyonel tahta bacaklar vasıtasıyla davetin sahibinin dilediği her tür sonuç, Tahta bacak Organizasyonu vasıtası ile sağlanabilecektir.

tahta bacak fiyatı istanbul

En Muhteşem Animatör Programları Sizleri Bekliyor

Tahta bacak kiralama ile profesyonel bir gösteri sanatçısı gün boyunca hizmetinize girecektir. Böylece, etkinlikleriniz farklı bir havaya erişecek ve tahta bacak ile ilgiler üzerinize çekilecektir. Zira tahta bacak üzerinde durmak herkesin yapabileceği sıradan bir iş değildir. Firmamız tarafından, uzun süredir organizasyonlarda görev verdiğimiz profesyonel gösteri sanatçıları tarafından bu hizmet emniyetli bir şekilde yerine getirilmektedir.

animatör tahta bacak

İstanbul Tahta Bacak Fiyatları Kaç Para?

Tahta bacak Servisi ile düzenleyeceğimiz tüm organizasyonlarda farklı ve ilginç bir figür oluşacaktır. Bu sayede açılış organizasyonlarında iseniz, firmanıza ait reklam ve broşürleri dağıttırabilir ya da sokaktan geçen insanları mağazanıza yönlendirebilirsiniz.

Kiralık Tahta Bacak, sünnet törenleri gibi çocukların yoğunlukla bulunduğu bir organizasyon için yaptıysanız, bu kez de çocuklara yönelik eğlendirici ve komik aktiviteler yaptırtabilir; bu sayede de sünnet düğününüzün çocuklar için unutulmaz ve muhteşem geçmesini sağlayabilirsiniz.

tahta bacak kiralama organizasyonu

Tahta Bacak Fiyatları %20 İndirimli

Firmamız organizasyonlarda yaptıkları ile bugüne kadar çok önemli işler imza atmıştır. Organizasyonu güzel hale getirmek, profesyonellik ve tecrübe gerektirir. Bizler, bu konuda yaptıklarımız ile yapacaklarımızı da garanti etmiş oluyoruz. Tahta bacak Gösterisi bizim en fazla güvendiğimiz aktivitelerimizden biridir.

kiralık animatör ücreti

En Muhteşem Gösteri Ekipleri

Animatörlerimiz, piyasa şartlarına göre çok uygun fiyatlar ile dilediğiniz organizasyona renk katmaya devam edeceklerdir. Bütçeniz doğrultusunda dilediğiniz sayıda Tahta bacak kiralama yaparak yapacağınız uzun adam avm programıorganizasyonda çokta etkileyici sonuçlara erişebilirsiniz. Organizasyon firmamız tarafından yapılan Tahta bacak kiralama hizmetimize ilişkin detayları öğrenmek için lütfen bizimle temasa geçiniz.

Tahta Bacak Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın. 0532 692 98 48