İstanbul Palyaço Kiralama

sünnet organizasyon palyaço kiralama fiyatı

İstanbul Palyaço Kiralama – Palyaço organizasyonu, genelde çocuklu ailelerin katıldığı etkinliklerde, anne babanın yardımına koşan en önemli eğitici ve eğlenceli programlardan biridir. Aslında çocuklu ailelerin katıldığı programlarda, organizasyonların can simidi olarak da değerlendirebiliriz.

kiralık palyaço ücretleri çok hesaplı

Palyaço Kiralamada %100 Müşteri Memnuniyeti

Etkinliklerde mutlu olmayan çocukların aileleri de mutlu ve huzurlu olamaz. Bu durum organizatör firmanın icra ettiği faaliyetin de güzelliklerini misafirine aktarmasını engeller. En Ucuz ve kaliteli palyaço kiralama olarak mutlu çocuk, mutlu aile prensibini benimseyen ve organizasyon sahibini işine odaklanmasını sağlayan köklü bir firmayız.

Tahta bacak kiralama ve palyaçolar

İstanbul Palyaço Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Firmamız verdiği hizmetin önceliğini ve önemini bildiğinde dolayı, siz coşkulu anlar yaşarken, çocuklarınızın da unutulmaz anlar yaşamasına imkân sağlar. İstanbul palyaço Hizmeti yaparak aynı zamanda mekan süslemesi ve teknik ekipman sistemi hizmetlerine de ulaşırsınız. Palyaço Fiyatları 1.500 TL’den Başlamaktadır.

palyaço kiralama doğum günleri

Palyaçolar İle Neler Yapıyoruz?

Palyaçolarımız katıldığı etkinliklerde; sosis balonlara verdiği şekiller, yüz boyama ve eğlenceli oyunlarıyla çocuklarınıza unutamayacakları partiler, doğum günleri vb. yaşatmaktadır. Ayrıca, pinyatalarımızın içleri, isteğiniz doğrultusunda doldurularak siz değerli misafirlerimizin çocuklarına sunulur.

patlamış mısır arabası palyaço hizmeti

İstanbul Palyaço Kiralamaları İle Nerelerde Hizmet Veriyoruz?

  1. Dükkan İşyeri açılış törenlerinde
  2. Bahar şenliklerinde Ve Okul Şenliklerinde
  3. Resmi bayramlar ve milli bayramlar
  4. Yayla şenlikleri, yöresel piknikler
  5. Sünnet düğünleri ve düğün programları
  6. Doğum günleri Etkinliği ve doğum günü partilerinde; diğer tüm etkinlikleriniz profesyonel ve deneyimli palyaço animatör personelimizle emin ellerdedir.

palyaço kiralama servisi ücreti

En Tecrübeli Palyaçolar İş Başında

Ekibimiz faaliyetine başladığı andan itibaren, çocuklarımızın istekleri doğrultusunda faaliyetleri planlar ve her bir çocuğun mutlu olması için elinden geleni yapar. Çeşitli yarışmalar düzenleyerek çocukların bireysel gelişimine de yardımcı olacak etkinlikleri icra ederler. İsteğiniz doğrultusunda faaliyetlerinizi sihirbaz, özel oyun ekipmanları ve eşsiz gösterileri planlayacak ekipleri de organize edebiliriz.

Sünnet düğünü palyaço

En Avantajlı Fiyatlarla Palyaço Kiralama

İstanbul palyaço Servisi sizlere uygun fiyat ve kaliteli hizmetleri ile bulunduğumuz bölgenin her yerinde hizmet sunmaktadır.  Firmamız çatısı altında yer alan ekipler içinde bay – bayan palyaço ekibi de yer almaktadır. Palyaço kiralama ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için İnternet sitemizdeki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

palyaço kiralama animasyon grubu

İstanbul’un Tüm İlçelerinde Palyaço Kiralama Servisimiz Hizmetinizde. Bizi Arayın Gelelim Etkinliklere Renk Katalım.
0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir