Mehter Takımı İle Sünnet Düğünü

sünnet organizasyon mehteran ekibi

Mehter Takımı İle Sünnet Düğünü

Mehter Takımı İle Sünnet Düğünü ve Sünnet organizasyonları, doğum günleri ve dükkan açılış organizasyonlarında mehter takımı kiralama hizmeti veriyoruz. Mehter takımı gösterileri tüm Türkiye’de devam ediyoruz. İstanbul ve ilçelerinde mehter marşları çalıyoruz. Mehter ekibi ile gelin alma ve asker uğurlama da yapıyoruz. Mehter grubu ile tüm Marmara bölgesinde sizlerleyiz.

sünnet düğününde mehteran

Açılış Organizasyonlarında Mehteran Takımı

Mehter takımındaki ekiplerimiz deneyimli ve profesyonel kadrolardan oluşmaktadır. mehter konseri veren ekiplerimiz katılan tüm dinleyenlere güzel anlar yaşatıyor. 16 yıllık tecrübe ve öz güvenle en uygun fiyatlarla sizlerle olmaya devam ediyoruz. Mehter takımı gösterileri son yıllarda sünnet düğünlerinde sıkça kullanmaktayız. Yeniçeri askerleri ve sünnet tahtı üzerinde çocuğu taşıyarak salona ihtişamlı bir giriş yapıyoruz. size ve ailenize sorunsuz ve mükemmel bir sünnet cemiyeti yapıyoruz.

kiralık mehteran ekibi

Dükkan Açılışlarında Mehteran Ekibi Gösterileri

Sizler de Mehteran takımı ile açılış organizasyonu yaparak hem firmanızın ismini bilinir hale getirebilir hem de misafirlerinize unutamayacakları bir gün yaşamaları fırsatını sunabilirsiniz. Firmamız tarafından sunulan Mehteran takımı ile açılış organizasyonu hizmetimiz, profesyonel ekipler ile ve orijinal sazlar ile icra edilmektedir.

mehteran takımı gösteri etkinliği

Mehter Takımı İle Gelin Çıkarma Törenleri Yapıyoruz

Mehteran ekiplerimizin tavır ve davranışları ile kıyafetleri bir bütünlük arz etmektedir. Ciddi ve mağrur tavırlarla gerçek bir Türk askeri gibi hareket eden ekibimiz, Mehteran takımı ile İşyeri açılış organizasyonu yapan müşterilerimizi çok memnun etmektedir. Son Zamanlarda Mehteran ekipleri gelin çıkarma merasimleri yaparak ilgi çekici merasimler yapıyoruz. Gelin ve damadı evden çıkarıp arabaya binene kadar evin önünde mehter marşları çalıyoruz.

sünnet cemiyetinde mehter

İstanbul Mehter Takımı Fiyatları Ne Kadar?

Mehteran takımı ile açılış organizasyonu yapmak, müşterileriniz nezdinde sizlere ilave puanlar getirecek ve daha ilk günden firmanızın adını bütün zihinlere kazıyacaktır. Mehteran takımlarımız her türlü organizasyona gönderilebilmekte olup uygun fiyatları ve profesyonel hal ve hareketleri ile dikkat çekmekte ve yıllardır en çok talep edilen ekiplerin başında gelmektedir. Mehteran Fiyatları 7.000 TL’den Başlamaktadır.

düğün cemiyeti mehter takımı

En kaliteli Mehteran Ekipleri İçin Bize Ulaşın

Sizler de bu hizmetimizden uygun fiyatlarla faydalanmak için vakit geçirmeden bizi arayabilirsiniz. Organizasyon sektöründe profesyonel çalışma usulleri ve kurumsal bir firma olması ile ün yapmış olan firmamızı, tüm organizasyon işlerinde kaliteli hizmet anlayışı ve ekonomik fiyatları ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Açılış Organizasyonlarında mehter takımı gösteri organizasyon fiyatları için bizi arayın.

0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir