Palyaço Kiralama Fiyatları

kiralık palyaço servisi için arayın

Palyaço Kiralama Fiyatları – “Kendisini seyredenleri güldüren ve eğlendiren, acayip kılıklı, yüzü aşırı ve komik biçimde boyalı oyuncu” şeklinde tanıtır Türk Dil Kurumu palyaçoyu. Eğlence ve çocuk denilince ilk akla gelen isimdir palyaço. O olmadan komiklik olmaz. Palyaçoluk aslında günümüzde bir sanat dalı olarak da görülmektedir.

doğum günü palyaço hizmeti

Her Eğlencede Palyaçolar Yanınızda

Bazı kaynaklarda ise 18. yüzyıla kadar saraylarda palyaçoların olmazsa olmazlar arasında olduğundan bahsedilir. İnsanları güldürmek ve eğlendirmenin aslında o kadar da kolay olmadığını düşünürsek, palyaçoların işlerinin zor olduğunu söylemek hiç de abartı sayılmaz.

palyaço servisi

En Eğlenceli Palyaçolar

Palyaçolarımız renkli ve abartılı peruklar, ilginç makyajlar, garip kostümler ve kocaman büyük ayakkabılar giyip kullanırlar. Onlar için sıradan ve doğalarında olan dayak yemek, düşmek, ıslanmak, şaşırmak, komik hareketler yapmak insanları eğlendirip, güzel vakit geçirmelerini sağlar.

doğum günlerinde animasyon grubu

Palyaço Kiralama Fiyatları En Hesaplısı Bizde!

Sizlerin palyaço denince ilk aklınıza gelen çalışma yerlerinin sirk olduğunu söylemeniz hiç de zor değil. Bunun yanında eğlence ve parti gibi organizasyonlarda, davetler, özel toplantılar, açılışlar, sokaklar ve şirket tanıtımlarında da palyaçoları rahatlıkla görebileceğiniz gibi, bu tür etkinliklere kendi görüntüleri gibi renk kattıkları çok rahatlıkla söylenebilmektedir.

palyaço kiralama etkinliği

Doğum Günü Partisi Palyaço Hizmeti

Doğum günü partileri, çeşitli etkinlikler, yüz boyama, Balon Dağıtımı, oyunlar oynama, müzikler eşliğinde dans etme ayrıca sizlerin belirleyeceği rollerde görev almada palyaçolarımız, çok uygun palyaço fiyatları ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdedir.

palyaço fiyatı kaç para

Palyaço Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Sizler de kullanmış olduğu materyaller, yaptıkları hareketler, giyim kuşamları, girdikleri rollerdeki gösterileri ile bulundukları ortamı değiştiren, izleyenleri farklı bir dünyaya götüren palyaçoları kiralayabilirsiniz. Hem de bu özel kişi ve uygun gördüğünüz rollerini birlikte belirleyip uygun palyaço kiralama fiyatları ile bizi aramaya ne dersiniz.

doğum günü etkinliği palyaço kiralama hizmeti

Palyaçolar Ne Gibi Hizmetler Sunuyor

Fiyatlarımız talep ettiğiniz hizmetler doğrultusunda değişmektedir. Güvenilir, sağlıklı, kaliteli bir hizmet vermek bizim işimiz. Gösteri sonunda izleyenlerin mutluluğunu görmek istiyorsanız çok geç kalmadan arayın. Palyaço Kiralama Organizasyonu ile İp Çekme, Çuval Yarışı, Sosis Balon Dağıtımı, danslar Ve Oyunlar Çocukları Bekliyor.

palyaço ve çocuklar

Özel Etkinlik Ve Organizasyonlarda Palyaço Kiralamak Ve Fiyatlarını Öğrenmek İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir