Palyaço Referansları

Palyaço Referansları

Palyaço Referansları, Crown Plaza Pendik’te Palyaço Hizmeti, İlizyonist Kiralama Ve Ses Sistemi Kiralama Hizmeti İle 23 Nisan Etkinliklerinde Çocuklarla Eğlenceli Dakikalar Yaşadık.

Bağcılar Belediyesinin Düzenlediği okul Şenliklerinde Tahta Bacak Kiralama, Palyaço Kiralama, Pamuk Şeker Arabası Ve Popcorn Arabaları İle Çok Eğlendik Ve Eğlendirdik.

Oğuzkaan Kolejinde Okul Açılışında Tüm Şubelerinde Palyaçolar, Tahta Bacak, Balon Süsleme Ve ilizyonist kiralamaları İle Çocuklara Unutulmaz Anlar Yaşattık.

Bata Çıka Yarışmalarında Palyaço Kiralama Hizmeti Sunduk. Ayrıca Geyik Koşularında Palyaçolarımız Çocuklarla Eğlenceli Anlar Yaşadı.

Axis İstanbul Alışveriş Merkezinde Palyaçolarımız Pamuk Şeker Arabaları Ve Popcorn Arabalarımızla Açılış Organizasyonu Gerçekleştirdik.

Sahibiden.com Firmasının Şirket İçi Etkinliğinde Palyaço Servisi, İlizyonist Kiralama Ve Pamuk Şekeri Kiralama Hizmeti Sunduk.

Fatih Belediyesi Ramazan Etkinliklerinde Animatör Ve Palyaçolarımızla Görev Aldık. Palyaçolar Yanında Tahta Bacak Ve İlizyonist Gösterileride Yaptık.

Palyaço Referansları

Bervaze Sosyal Tesislerinde Yapılan Tüm Organizasyonlarında Palyaço, ilizyonist Kiralama, Tahta Bacak Ve Nostaljik Sokak Arabalarımızla Yer Aldık.

Paşa Garden Restorant Sünnet Organizasyonlarında Karagöz Hacivat Göserileri ve İlizyonist Gösterileri İle Unutulmaz Anlar Yaşattık.

Develi Florya Restorant ta Yaz Sezonunda Palyaço Kiralama, İlizyonist Kiralama, Tahta Bacak Kiralama, Pamuk Şekeri Arabası, Patlamış Mısır Arabası Ve Osmanlı Macunu Kiralama Hizmeti Sunduk.

Hayat Tepe Sitesinde Gerçekleşen Doğum Günü Etkinliğinde Palyaço Hizmeti Ve İlizyonist Gösteri Hizmeti Sunduk.

Vatan Koleji Eğitim Yılı Açılışında Palyaçolar Kostüm Karakterler, Pamuk Şeker Arabası Ve popcorn Arabası Kiralama Hizmeti Sunduk.

Oğuz Kaan Koleji Okullarının Tüm Şubelerinde 2019 Okul Açılış Etkinliğinde Pamuk Şekerci, Patlamış Mısırcı Ve Animatör Palyaçolar İle Hizmet Sunduk.